0531 500 95 44

WordPress auto seo

Merhaba bu makalemde sizlere wordpress otomatik seo eklentisi olan wordpress auto seo eklentisini tanıtacağım. Sizde wordpress sitelerinizi arama motorlarında en üst sıralara çıkartmak istiyorsanız bu makaleyi okuyabilir, eklenti ve kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

WordPress auto seo nedir?

Hepimiz web sitemizin google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmasını isteriz hatta olabilirse ilk sıraya yerleşmesini isteriz. Ama bu çoğu zaman mümkün olmaz. Çünkü ya seo bilgimiz yetmez veya çok çaba harcayamayız. Böyle bir durumda bizi hem yönlendirecek hem uyaracak yani bize seo uyumlu bir web site kuracak bir araç gereksinimi duyarız. İşte wordpress auto seo sizi seo kunusunda yönlendirecek ve bir çok işinizi otomatik olarak halledecek bir seo eklentisidir.

WordPress auto seo özellikleri nelerdir?

WordPress auto seo;

özellikleri başta olmak üzere;

başta olmak üzere bir çok özellik mevcuttur. Ayrıca eklenti devamlı güncellenmekte olduğundan indirip takip etmenizde fayda var.

Eklentimizi bu sitenin ana sayfasından veya konu altındaki bağlantıyı tıklayarak indirebilirsiniz. 3 gün ücretsiz deneyerek karar verin.

WordPress auto seo ile neler yapabilirim?

WordPress otomatik seo eklentisi sayesinde web sitenizi hedeflediğiz kelimede üst sıralara çıkartabilirsiniz. Tabii şunu söylemekte de fayda var. Bu eklenti sizin işlerinizi kolaylaştırmak için yapılmış bir eklentidir. Eklentinin yönlendirmesi ile siteniz arama motoru sıralamalarına daha hızlı yer alır. Bunların dışında sitenizin sıralamalarda yükselmesi & düşmesi vb. işler sizin çabalarınıza bağlıdır.

WordPress auto seo kullanımı zormudur?

Eklentinin kullanımı oldukça basittir. Basit eklenti kurulumu şeklinde kurulur. Genel kullanım için bir eğitim gerekmez.

Profesyonel olarak kullanmak isteyenler, yani sitelerini en yukarılara taşımak isteyenler veya bu işi meslek olarak yapmak isteyenler için udemy üzerinden WordPress Seo (Uygulamalı)  yazarak kursumuzu satın alabilirsiniz.

WordPress auto seo eklentisini 3 gün ücretsiz dene beğenmezsen satın alma

 

 

 

Etiketler: , , , , ,
[√] Doğru Web Tasarım İstanbul x
Doğru Web Tasarımı ( Dokusal ) Şafak Saraçoğlu'na aittir.

Doğru Web Tasarımı olarak;

 • Web tasarım
 • Web yazılımı hizmetleri
 • Seo hizmetleri
 • Sosyal medya danışmanlığı
 • Online eğitimler

İlk başta olmak üzere web konusunda birçok hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu / İstanbul bölgesindeki ofisimiz ile İstanbul'un Zeytinburnu başta olmak üzere bütün semtlerine hizmet sunmaktayız.

Çalışmalarımızda tamemen kendi üretimimiz olan içerik yönetim sistemlerini kullanıyoruz. Bunların yanı sıra her çeşit PHP web yazılımını düzenleyebilir, güncelleyebilir veya sıfırdan oluşturabiliriz.

Firmamızda şu web yazılım dillerini ve web tasarım araçlarını aktif olarak kullanmaktayız.

 • HTML / XHTML / HTML5
 • CSS / CSS3
 • JAVASCRIPT / JQUERY / VUE.JS
 • PHP / CODEIGNITER / LARAVEL
 • NODE.JS
 • PHOTOSHOP / ILLUSTRATOR
 • SONY VEGAS PRO
 • WORDPRESS GELİŞTİRME ( TEMA & EKLENTİ )
 • OPENCART GELİŞTİRME ( TEMA & EKLENTİ )

Yukarıda basitçe anlattım fakat bir daha belirtmek isteriz ki kaynağında PHP geçen her çeşit sistemi üretme, güncelleme ve düzenleme uzmanlığına sahibiz. Ürettiğimiz web programlarında en son teknolojiyi ve geliştirilebilir web programlama teknololojilerini kullanmaktayız.

Hizmet almak için, fikir sormak için, hatta sadece tanışmak için dahi bizle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım İstanbul, Zeytinburnu'da sizinle.