0531 500 95 44

WordPress auto seo

Merhaba bu makalemde sizlere wordpress otomatik seo eklentisi olan wordpress auto seo eklentisini tanıtacağım. Sizde wordpress sitelerinizi arama motorlarında en üst sıralara çıkartmak istiyorsanız bu makaleyi okuyabilir, eklenti ve kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

WordPress auto seo nedir?

Hepimiz web sitemizin google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmasını isteriz hatta olabilirse ilk sıraya yerleşmesini isteriz. Ama bu çoğu zaman mümkün olmaz. Çünkü ya seo bilgimiz yetmez veya çok çaba harcayamayız. Böyle bir durumda bizi hem yönlendirecek hem uyaracak yani bize seo uyumlu bir web site kuracak bir araç gereksinimi duyarız. İşte wordpress auto seo sizi seo kunusunda yönlendirecek ve bir çok işinizi otomatik olarak halledecek bir seo eklentisidir.

WordPress auto seo özellikleri nelerdir?

WordPress auto seo;

özellikleri başta olmak üzere;

başta olmak üzere bir çok özellik mevcuttur. Ayrıca eklenti devamlı güncellenmekte olduğundan indirip takip etmenizde fayda var.

Eklentimizi bu sitenin ana sayfasından veya konu altındaki bağlantıyı tıklayarak indirebilirsiniz. 3 gün ücretsiz deneyerek karar verin.

WordPress auto seo ile neler yapabilirim?

WordPress otomatik seo eklentisi sayesinde web sitenizi hedeflediğiz kelimede üst sıralara çıkartabilirsiniz. Tabii şunu söylemekte de fayda var. Bu eklenti sizin işlerinizi kolaylaştırmak için yapılmış bir eklentidir. Eklentinin yönlendirmesi ile siteniz arama motoru sıralamalarına daha hızlı yer alır. Bunların dışında sitenizin sıralamalarda yükselmesi & düşmesi vb. işler sizin çabalarınıza bağlıdır.

WordPress auto seo kullanımı zormudur?

Eklentinin kullanımı oldukça basittir. Basit eklenti kurulumu şeklinde kurulur. Genel kullanım için bir eğitim gerekmez.

Profesyonel olarak kullanmak isteyenler, yani sitelerini en yukarılara taşımak isteyenler veya bu işi meslek olarak yapmak isteyenler için udemy üzerinden WordPress Seo (Uygulamalı)  yazarak kursumuzu satın alabilirsiniz.

WordPress auto seo eklentisini 3 gün ücretsiz dene beğenmezsen satın alma

 

 

 

Etiketler: , , , , ,
[√] Doğru Web Tasarım İstanbul x
Doğru Web Tasarım İstanbul ( Dokusal ) Şafak Saraçoğlu'na aittir.

Doğru Web Tasarımı Firması olarak;

 • Web tasarımı
 • Web yazılımı hizmetleri
 • Seo hizmetleri
 • Sosyal medya uzmanlığı
 • Online eğitimler

Başta olmak üzere web konusunda birçok destek sağlamaktayız. Zeytinburnu / İstanbul ilindeki ofisimiz ile İstanbul'un bütün semtlerine hizmet sağlamaktayız.

Çalışmalarımızda tamemen kendi geliştirmekte olduğumuz gelişmiş web yazılım sistemlerini kullanıyoruz. Bunun yanında her çeşit PHP web yazılım sistemini düzenleyebilir, güncelleyebilir veya oluşturabiliriz.

Doğru web tasarımın'da şu web yazılım dillerini ve web tasarımı araçlarını aktif olarak kullanmaktayız.

 • HTML / XHTML / HTML5
 • CSS / CSS3
 • JAVASCRIPT / JQUERY / VUE.JS
 • PHP / CODEIGNITER / LARAVEL
 • NODE.JS
 • PHOTOSHOP / ILLUSTRATOR
 • SONY VEGAS PRO
 • WORDPRESS GELİŞTİRME ( TEMA & EKLENTİ )
 • OPENCART GELİŞTİRME ( TEMA & EKLENTİ )

Yukarıda basitçe belirttim ama bir daha belirtmek istiyoruz ki kodlamasında PHP geçen her çeşit sistemi üretme, güncelleme ve düzenleme becerisine sahibiz. Ürettiğimiz web yazılımlarında en son teknolojiyi ve geliştirilebilir web yazılım tekniklerini kullanıyoruz.

Hizmet almak, fikir sormak için, hatta sadece tanışma amaçlı dahi bizle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarımı İstanbul, Zeytinburnu'da hizmetinizde.