0531 500 95 44

WordPress seo eğitim seti

Merhaba bu makalemde çekimlerini kısa süre önce bitirdiğim wordpress seo eğitim seti olan WordPress Seo (Uygulamalı) udemy kursumu tanıtacağım.

WordPress seo eğitim seti amacı nedir?

WordPress ile yapılmış milyonlarca web sitesi olduğunu hepimiz biliriz. Bu makaleyi okuyorsanız büyük ihtimalle bir wordpress siteniz var veya bir site kurmayı düşünüyorsunuz denilebilir.

Peki bu kadar site arasında arama motorlarında nasıl üst sıralara çıkacağız, nasıl tanınanacağız, satışlarımızı nasıl arttıracağız sorularına cevap vermek adına wordpress uygulamalı seo kursunu hazırladım.

WordPress seo eğitim seti neleri öğretiyor?

WordPress seo eğitim seti, genel site içi seo konusunu ve sitenizi nasıl yapılandıracağınız başta olmak üzere bir çok konuyu ele alıyor.

Eğitim setinde olan konular;

yukarıdaki konular dışında zaman zaman ek dersler eklenmektedir.

WordPress seo eğitim seti ile neler yapabilirim?

WordPress seo eğitim seti sayesinde web sitenizi arama motorlarında sıralamaya sokabilir ve üst sıralara çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu işi profesyonel olarak yapmak isterseniz wordpress seo uzmanı olarak iş bulmanız mümkün.

WordPress seo (Uygulamalı) kursunu udemy üzerinden satın alabilirsiniz.  Ayrıca UYGULAMALIWPSEO kodunu kullanarak 24.99 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.

WordPress seo eğitim seti ile ilgili önizleme videolarını izlemek için kursa giderek inceleyebilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Doğru Web Tasarım | Dokusal