0531 500 95 44

WordPress seo eklentisi

Bu makalede sizlere wordpress seo eklentisi neden gereklidir? bir seo eklentisi hangi özelliklere sahip olmalı? gibi sorulara cevap vereceğim. Ayrıca seo dwt ( WordPress otomatik seo ) eklentisini tanıtacağım.

WordPress seo eklentisi neden gerekli?

WordPress standart olarak arama motoru uyumlu ayarları, meta etiketleri ve seo uyumlu makale yazabileceğiniz araçlarla birlikte gelmez. Bir wordpress siteyi arama motorlarında yükseltebilmek için wordpress seo eklentisi kullanmak zorunda kalırız. Peki mükemmel bir wordpress seo eklentisi hangi özelliklere sahip olmalı?

WordPress seo eklentisi nasıl özelliklere sahip olmalı?

Abartısız yüzlerce farklı çeşidi bulunan wordpress arama motoru optimizasyon eklentilerinin arasından hangisini seçeğiz sorusunun cavabına gelince. Aşağıdaki özellikleri size sunan bir eklentiyi tercih etmeniz veya bahsedeceğim özellikleri içeren seo eklentilerini aynı anda kullanmanız yararınızıa olacaktır. İşte bir seo eklentisinin olmazsa olmaz özellikleri;

İşte yukarıda bahsettiğim bu özellikler wordpress seo eklentisi için mutlaka bulunması gereken özellikler arasında yer alır.

WordPress seo eklentisi, seo dwt tanıtımı;

İşe yarar bir  wordpress seo eklentisi için gereken özellikleri sıraladıktan sonra, bizim eklentimiz ( seo dwt ) size ne gibi özellikler sunduğundan bahsedeyim;

Başlığa göre otomatik meta etiketleri üretebilme özelliği;

Ana sayfa, kategori, sayfa, makale, etiket ve arama sayfası için seo uyumlu ve özelleştirilebilir meta etiketleri oluşturmanızı sağlar.

Makale oluştururken seo açısından uyarı ve yönlendirmeler;

Makaleyi yazmaya başladığınız andan itibaren sizi arama motorlarına uyumlu içerik yazmanız yönlendirir.

Kelime yoğunluğunun doğru bir şekilde hesaplanması;

Kelime yoğunluğunuzu yayımlamadan önce ve yayınladıktan sonra olmak üzere analiz eder ve tüm yoğunluk içeren kelimeleri listeler.

Anahtar kelimeye uygun etiketler üretebilme;

Girdiğiniz anahtar kelimeye uygun olan bütün kelimeleri sizin için bulur, bulduğunuz bu kelimeleri tıklayarak yazınıza ekleyebilirsiniz.

Ana sayfa ve diğer siteleri analiz edebilme;

Sitenizin ana sayfasını analiz edebilmeniz için analiz bölümü yer alır. Ayrıca başka siteleri veya rakip siteleri incelebilmenize olanak sağlar.

Makale çoğaltabilme ve paravan bloglara gönderebilme;

Makalelerinizi spin işlemi sayesinde çoğaltarak paravan bloglara göndermenizi sağlar.

Etiketleri sınırlayabilme;

Etiketlerinizi sınırılayarak makalelerinizde aşırı kelime yoğunluğunu düşürür.

Sizde en iyi özelliklere sahip mükemmel bir wordpress seo eklentisi deneyimi için seo dwt ( wordpress otomatik seo eklentisini ) mutlaka deneyin.

WordPress seo eklentisi indir

 

 

Etiketler: , , , , ,
[√] Doğru Web Tasarım İstanbul x
Doğru Web Tasarım ( Dokusal ) Şafak Saraçoğlu'na aittir.

Doğru Web Tasarım Firması olarak;

 • Web dizaynı
 • Web yazılımı çalışması
 • Seo çalışmaları
 • Sosyal medya danışmanlığı
 • Web eğitimleri

Başta olmak üzere web konusunda birçok hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu / İstanbul bölgesindeki ofisimiz ile İstanbul'un Zeytinburnu başta olmak üzere bütün semtlerine hizmet sağlamaktayız.

Çalışmalarımızda tamemen kendi geliştirmekte olduğumuz özel web yazılım sistemlerini kullanıyoruz. Bunların yanı sıra her çeşit PHP web yazılım projesiniz düzenleyebilir, güncelleyebilir veya sıfırdan oluşturabiliriz.

Bünyemizde şu web yazılım dillerini ve web dizaynı araçlarını aktif olarak kullanmaktayız.

 • HTML / XHTML / HTML5
 • CSS / CSS3
 • JAVASCRIPT / JQUERY / VUE.JS
 • PHP / CODEIGNITER / LARAVEL
 • NODE.JS
 • PHOTOSHOP / ILLUSTRATOR
 • SONY VEGAS PRO
 • WORDPRESS GELİŞTİRME ( TEMA & EKLENTİ )
 • OPENCART GELİŞTİRME ( TEMA & EKLENTİ )

Yukarıda basitçe belirttim ama bir daha anlatmak istiyoruz ki kaynağında PHP bulunan her çeşit sistemi üretme, güncelleme ve düzenleme uzmanlığına sahibiz. Oluşturduğumuz web yazılımlarında en son yenilikleri ve geliştirilebilir web yazılım teknololojilerini kullanıyoruz.

Hizmet almak için, fikir sormak için, hatta sadece tanışmak için dahi bizimle iletişimde bulunabilirsiniz.

Doğru web tasarımı İstanbul, Zeytinburnu'da sizlerle.